KONST / Litografier / Färglitografi 13272061
nr 1327 2061
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 267/275, Nakenbad. Motivet: 50x64 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:22:07
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare